Reference

Penetrační testy jsou především prevencí a snahou o uchování integrity citlivých dat. Dejte svým návštěvníkům vědět, že Vám na jejich bezpečí záleží. Přehled zákazníků, kterým není bezpečnost svých uživatelů lhostejná, naleznete právě na tomto místě. Patřete i Vy mezi naše spokojené zákazníky a nedejte útočníkům šanci.


Název:SeznamSeznam
URL:http://www.seznam.cz/
Popis:V rámci auditu byl testován prototyp nové verze webmailu kompletně založený na technologiích Ajax a RPC. Testovaly se jak webové služby, tak aplikační vybavení serveru, na kterém samotný webmail běžel. Testováno ručně i automaticky metodou black box.

Název:Vodafone.czVodafone
URL:http://www.vodafone.cz/
Popis:Před spuštěním nové verze webového portálu společnosti Vodafone Czech Republic a.s. probíhaly komplexní testy jak webového frontendu, tak backendu. Zároveň byl proveden audit aplikačního vybavení serveru a na něm spuštěných služeb. Testy probíhaly ve spolupráci s vývojovým týmem nového portálu, společností MEDIA FACTORY Czech Republic a.s.

Název:WebnodeWebnode
URL:http://www.webnode.cz/
Popis:Moderní publikační systém založený na platformě AJAX vyznačující se interaktivním ovládáním a svojí snadnou rozšiřitelností. Jako jediný český server byl nominován na cenu za nejlepší evropskou službu využívající technologie Web 2.0. Součástí pentestu byl i audit redakčního systému Morpheus.

Název:Blueboard.czBlueboard.cz
URL:http://hosting.blueboard.cz/
Popis:Bezpečnostní audit u společnosti Blueboard.cz sestával z analýzy rizik vyplívající ze současné konfigurace webhostingových serverů a návrhu opatření. Zároveň byl proveden penetrační test webové administrace. Všechny testy byly prováděny metodou black box.

Název:Web4ceWeb4ce
URL:http://www.web4ce.cz/
Popis:Společnost Web4ce poskytuje profesionální služby v oblasti internetových technologií v čele s cenově dostupným webhostingem, serverhostingem a serverhousingem. Svým zákazníkům navíc nabízí vytvoření internetové prezentace, SEO optimalizaci a mnohé další služby. Předmětem penetračního testu byl audit sdílených serverů.

Název:Gigaserver.czGigaserver.cz
URL:http://www.gigaserver.cz/
Popis:Gigaserver společnosti Seonet Multimedia s.r.o. nabízí komplexní webhostingové služby, registraci domén a server hosting. Předmětem testování byla jak konfigurace a aplikační vybavení webhostingových serverů, tak veškeré webové aplikace včetně nového administračního rozhraní na doméně gigaserver.cz a příslušných subdoménách.

Název:Endora.czEndora.cz
URL:http://www.endora.cz/
Popis:Provozovatelem webhostingu Endora.cz je společnost Stable.cz s.r.o., která se již přes deset let úspěšně pohybuje na českém webhostingovém trhu. Dlouhodobě se specializuje především na webhosting vysokozátěžových projektů (Sweb.cz, T-music.cz, Stahuj.centrum.cz, Heureka.cz, Slevomat.cz atd.). Předmětem auditu byla konfigurace serverů a nová webová administrace.

Název:eshop-rychle.czeshoprychle
URL:http://www.eshop-rychle.cz/
Popis:Server eshop-rychle.cz je jedním z předních projektů české společnosti Bohemiasoft, který svým uživatelům nabízí snadný způsob tvorby a provozu vlastního internetového obchodu. Auditem prošla veřejná část webové aplikace, historická administrace a nové administrační rozhraní.

Název:PROFI CREDITPROFI CREDIT
URL:http://www.proficredit.cz/
Popis:Společnost PROFI CREDIT je součástí nadnárodní finanční skupiny ProfiReal Group. Působí v oblasti půjček a úvěrů, zaměstnaneckých úvěrů a financování podnikání. Předmětem penetračních testů byl audit aplikačního vybavení a webových aplikací na veřejně dostupných serverech české, slovenské, polské a rumunské pobočky.

Název:PROFIDEBTPROFIDEBT
URL:http://www.profidebt.cz/
Popis:PROFIDEBT, s.r.o. je jednou z největších českých firem působících na trhu pohledávek. Společnost se specializuje na správu, odkup a vymáhání pohledávek po splatnosti. Test aplikačního vybavení šesti serverů přístupných z internetu a následně pak virtuální privátní sítě byl prováděn metodikou black box.

Název:Obyvatelé.czObyvatelé.cz
URL:https://www.obyvatele.cz/
Popis:Se službou Obyvatelé.cz můžete nejen přenést papírovou agendu svého domu na internet, ale i vést dialog se svými sousedy kdykoli a odkudkoli. Obyvatelé.cz řeší pohodlně a efektivně možnost výměny informací mezi nájemníky a správci domů. Předmětem penetračního testu byl audit webových aplikací.

Název:Open Source servisOpen Source servis
URL:http://openservis.cz/
Popis:Open Source servis je ověřeným poskytovatelem Prestashop a Opencart e-shopů s plným servisem. Mimo jiné nabízí i programátorské práce a stabilní hosting s profesionální podporou. Předmětem testů byla konfigurace serveru s primárním ohledem na bezpečnost a výkon.

Název:ShaHoShaHo
URL:http://shaho.cz/
Popis:Kvalitní a stabilní webhosting s tarify nejen pro soukromé, ale i firemní využití, disponující moderním hardwarovým i softwarovým vybavením. Penetrační test sestával z auditu přístupnosti dat na sdíleném prostoru webového serveru, konfigurace a aplikovaných záplat včetně aktualizací.

Název:EtosCompEtosComp
URL:http://www.etoscomp.eu/
Popis:EtosComp je dynamicky se rozvíjející mladá firma, která vytváří komplexní řešení v oblasti IT. Nabízí velmi široké portfolio služeb, přičemž se skládá z více samostatných týmů, které se specializují jen na určitou oblast svého oboru. Bezpečnostní audit byl veden metodou white box (s plným přístupem k systému) a sestával ze zabezpečení konfigurace webhostingových serverů.

Název:SOOM.czSOOM.cz
URL:http://www.soom.cz/
Popis:Portál zabývající se převážně bezpečností v oblasti informačních technologií. Kromě hlavního zaměření, kterým je hacking, cracking, phreaking, lockpicking a programování, provádí i různé recenze softwaru a literatury. Součástí serveru je i mnoho zajímavých projektů v čele s bezplatnou právní poradnou.
Služby » Reference
Úvod »   
Pentesty »   
Bug Report »   
Reference »   
Partneři »   
Napište nám »   
e-zine »